Osiedle Piaski Siedlce


Postawiliśmy sobie za cel wybudowanie kameralnego osiedla zamkniętego w cichym i spokojnym miejscu, jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta.

 

Osiedle znajduje się przy ul. Piaski Starowiejskie 60.

 

Położenie naszego osiedla spełnia wszystkie założone przez nas wcześniej kryteria, gdyż od centrum miasta dzieli mieszkańców zaledwie 15 min. drogi pieszo. W pobliżu znajdują się przedszkola, sklepy spożywcze oraz szkoła podstawowa z gimnazjum nr 7 przy ul. Kazimierzowskiej.

Budowane przez nas budynki posiadają ciekawą architekturę zewnętrzną oraz praktyczne rozwiązania wewnątrz.

Wszystkie domy posiadają przestronne salony, kotłownie służącą również jako pomieszczenie gospodarcze, garaże. W większości budynki wyposażone są w spiżarnie bezpośrednim sąsiedztwie kuchni. Górne kondygnacje posiadają bardzo przestronne łazienki oraz garderoby. Wielkości budynków zawierają się w przedziale od 155 m2 do 173 m2 .

Wszystkie domy posiadają działkę z przodu służącą jako podjazd do garażu jak i część ogrodową. Wielkości działek są zróżnicowane i wahają się od 280 m2 do 580 m2 . Jak widać każdy może znaleźć tu coś dla siebie, serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby firmy w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, dbając o państwa komfort i wygodę zamieszczamy wizualizacje i rzuty z rozmieszczeniem i wielkością pomieszczeń w wersji elektronicznej.

Mamy nadzieję, iż realizowany przez nas projekt spotka się z państwa uznaniem i zainteresowaniem.

Szczegółowych informacji udzielamy pod telefonem 604-089-384

 

Segmenty

 

Plan zagospodarowania

 

Powierzchnie działek, lokalizacja osiedla

 

Zrealizowane

 

W budowie

 

Zapytaj o cenę

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress