Osiedle Green Point – Borki Siedleckie

ATRAKCYJNA CENA – SPRAWDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!

 

Osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących „Green Point” Borki Siedleckie

Borki Siedleckie to miejscowość położona 5 km od miasta Siedlce w większej części jest to obszar objęty ochroną programu Natura 2000, cicha spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku i tłoku, a jednocześnie z bardzo dobrym połączeniem z miastem za sprawą nowo wybudowanych obwodnic a wiec bez wjeżdżania do centrum bez trudu możemy przemieścić sie na zachodnią część miasta jak i na przeciwległą wschodnia do centrum dojedziemy bez trudu w przeciągu 10 min i już możemy korzystać z jego dobrodziejstw kulturalnych bądź popaść w wir zakupów w nowo powstającej galerii handlowej, a wszystko po to aby po intensywnym dniu znów powrócić tutaj, wsłuchać się w szum lasu i ptaków śpiew. Nabierając energii na nowy nadchodzący dzień. Borki Siedleckich to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin ceniących ciszę, spokój i zielone krajobrazy jednocześnie nie rezygnując z bliskości miasta.
To właśnie tutaj Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WĘGLOBUD realizuje swoją kolejną inwestycje mieszkaniową.
Na obszarze ok 15000 tys. m2 powstaje osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących Green Point – zielony punkt.
Patrząc na krajobraz otaczający inwestycje nie sposób było nazwać je inaczej.
Każdy z domów usytuowany jest na działce o powierzchni 1000m2 co dla przyszłych właścicieli stwarza wachlarz nieograniczonych w ręczna możliwości do aranżacji swojego własnego niepowtarzalnego ogrodu. Wszystkie działki zostały uzbrojone w niezbędne media tj. prąd, woda, gaz ziemny a sieć kanalizacyjna jest w trakcie projektowania i powstanie lada chwila.
Budynki zostały zaprojektowane tak aby parter domów tworzył nam cześć dzienną natomiast piętro cześć nocną i te dwie kondygnacje tworzą nam 127 m2 powierzchni użytkowej + garaż.

W konsekwencji dało nam na parterze kuchnie wraz ze spiżarnią, salon wraz z jadalnia z dostępem do zadaszonego tarasu który spełnia swoją funkcje w deszczowe wieczory jak i upalne popołudnia wc, komfortowy wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownia.
Dbając o komfort przyszłych mieszkańców na parterze został również zaprojektowany bardzo duży garaż dwu stanowiskowy z bezpośrednim dostępem do domu, co rozwiązuje nam problem gdy w rodzinie pojawiają się dwa auta, a wiemy z doświadczenia ze staje się to już standardem i nie stanowi wyjątku.
Tak jak wspomnieliśmy wcześniej piętro ma nam tworzyć cześć nocną i w związku z tym znajdziemy tam bardzo dużą łazienkę wraz z pralnia, oraz trzy pokoje sypialniane każdy z balkonem.
Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest to iż każdy z pokoi posiada własna niezależna garderobę, a sypialnia małżeńska poza garderobą została wyposażona w dodatkową łazienkę co stanowi nie lada luxus przy dorastających dzieciach.
Wszystkie budynki zostały wykonane w technologii YTONG w dodatku w najcieplejszej jego odmianie YTONG ENERGO dodatkowo ocieplone styropianem o gr. 15 cm co pozwoliło nam uzyskać współczynnik przenikania ciepła ok 0,16 UK gdzie polska norma dopuszcza 0,30 UK wiec jak widać udało nam sie obniżyć go o niemal połowę co z pewnością przełoży się na niskie koszty eksploatacji a rachunki za ogrzewanie przyszłych właścicieli zaskoczą pozytywnie.
Dachy wszystkich domów pokryte są dachówką cementową Euronit co dodaje budynkom elegancji i świadczy o ich wysokim standardzie.
Wybierając stolarkę okienną i drzwiową tak jak przy wcześniejszej inwestycji sięgnęliśmy po sprawdzonych renomowanych producentów, co za tym idzie domy posiadają okna firmy OKNOPLAST KRAKÓW, drzwi wejściowe znanego producenta GERDA, brama garażową wraz z napędem elektrycznym największego polskiego producenta bram i ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Wszystkie posesje będą estetycznie ogrodzone każda będzie posiadała przesuwną bramę wjazdowa i nawierzchnię z kostki brukowej.

Było nam miło przedstawić państwu kolejną nasza propozycje, liczymy ze spotka się ona z Państwa entuzjazmem i zainteresowaniem, a po wszystkie informacje szczegółowe zapraszamy do siedziby firmy lub telefonicznie pod nr Tel. 604-089-384.

Dla państw wygody na naszej stronie internetowej znajdą państwo plan zagospodarowania osiedla, rzuty domów z wielkościami pomieszczeń wizualizacje jak również zdjęcia z postępów budowy. Zapraszamy również do oglądania budynków i okolicy w rzeczywistości, a dla wszystkich którym ta okolica jest jeszcze obca zamieszczamy mapie dojazdu.

Chibowski Radosław

Kontakt: Tel. 604-089-384

 

Zestawienie pomieszczeń – parter i piętro

 

Lokalizacja

 

W trakcie realizacji

Dom nr 4 – Maj 2015
 
 

Zrealizowane

 

Zapytaj o cenę

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress